Kadra zapaśnicza seniorów rozpoczęła nowy sezon w Cetniewie

czwartek, 18 stycznia 2018 r., 14:13
fot. nadesłane

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie jest miejscem, w którym spotkała się kadra narodowa seniorów w zapasach w stylu klasycznym. W nowy sezon zapaśnicy wchodzą z niedawno powołanym trenerem - Chazbulatem Azorkinem, któremu towarzyszy drugi trener - Edward Barsegjan.

Cartusię reprezentują: Gevorg Sahakyan oraz juniorzy-Aleksander Mielewczyk i Nikodem Drewa. Dla dwóch ostatnich to wyróżnienie i możliwość wprowadzenia się w treningi najlepszych seniorów w kraju.

Przygotowania na tym etapie to przede wszystkim siła dynamiczna z partnerem z elementami techniki oraz szeroko pojęte przygotowania ogólne. Nasi zawodnicy rozpoczynają swój sezon krajowy startem w Pucharze Polski w Raciborzu. Pozostała część ekipy kartuskiej pracuje na miejscu starając się jak najlepiej przygotować do obecnego sezonu. Oby ten sezon przyniósł sporo dobrych rezultatów, które dadzą satysfakcję naszym zawodnikom i kibicom.

nadesłane/GKS Cartusia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.