Koncert Kolęd w Sulęczynie

czwartek, 18 stycznia 2018 r., 15:13
fot. nadesłane/GOK Sulęczyno

W sobotę, 6 stycznia, a więc w Święto Objawienia Pańskiego w sulęczyńskim kościele rozbrzmiewały najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu Chóru Gdańskiego Chóru Uniwersytetu Medycznego.

Już po raz ósmu w sobotę w Święto Trzech Króli w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie odbył się koncert kolęd. Podczas tegorocznego koncertu licznie zebrana publiczność miała okazję usłyszeć najpopularniejsze kolędy w wykonaniu Chóru Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pod dyrekcją Jerzego Szarafińskiego. Chórowi akompaniował akordeonista Paweł A. Nowak.

nadesłane/GOK Sulęczyno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.