Świąteczno-noworoczne spotkanie sulęczyńskiego ZKP

piątek, 19 stycznia 2018 r., 08:14
fot. nadesłane/GOK Sulęczyno

W sobotnie popołudnie, 6 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie świąteczno - noworoczne członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego oddział Sulęczyno.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczął prezes Jan Gruchała, który powitał wszystkich obecnych, podziękował za przybycie oraz złożył wszystkim noworoczne życzenia. Następnie Ireneusz Korda przeczytał fragment Pisma Świętego, po czym wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Potem głos zabrał ks. Kanonik Andrzej Karliński Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Sulęczynie oraz wójt gminy Sulęczyno Bernard Grucza. W części artystycznej spotkania wystąpiła schola Św. Anny z Sulęczyna.

Podczas spotkania rozdano również legitymacje członkowskie ZK-P następującym osobom: Elżbiecie i Krzysztofowi Borowicz, Czesławie i Józefowi Kreft, Ewie i Romanowi Malek, Teresie Kozieniec i Agnieszce Błaszkowskiej.

nadesłane/GOK Sulęczyno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.