Narkotyki schował w reklamówce pod siedzeniem auta

piątek, 19 stycznia 2018 r., 13:59
fot. archiwum

Amfetaminę, marihuanę i extasy miał przy sobie 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyznę zatrzymano w środę w Mirachowie.

Mężczyznę zatrzymano w środę, około godz. 21.30 na parkingu leśnym w Mirachowie.

- Funkcjonariusze zauważyli zaparakowany samochód marki opel, w którym siedział młody mężczyzna. Wylegitymowali go. Podczas kontroli zauważyli w samochodzie m.in. lufki. Postanowili przeprowadzić dokładną kontrolę samochodu. Pod siedzeniem znaleźli reklamówkę, w której były kieliszki, waga, woreczek z amfetaminą i marihuanę - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W reklamówce u 27-letniego mieszkańca powiatu znaleziono łącznie 60 gramów amfetaminy i 14 gramów marihuany. Prócz tego mężczyzna miał w kieszeni 13 tabletek extasy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W czwartek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.