Nowy salon wyrobów z kamienia firmy Murkam w Miszewie

niedziela, 21 stycznia 2018 r., 11:05
fot. nadesłane

Firma Murkam prężnie się rozwija i sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, 10 stycznia uruchomiła nowy punkt obsługi klienta w Galerii Miszewo. Nowy salon wyrobów z kamienia położony jest bliżej Trójmiasta i arterii komunikacyjnej Gdynia-Żukowo.

Murkam to największe na Pomorzu przedsiębiorstwo kamieniarskie, które na rynku istnieje prawie od trzech dekad. W ofercie firmy znaleźć można najwyższej jakości blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, posadzki, kominki, rzeźby, a także elewacje budynków i wiele innych. Murkam zapewnia montaż, obróbkę i cięcie poszczególnych elementów wykończeń budowlanych. Wszystko z doskonałej jakości kamienia. Prace wykonywane są kompleksowo - od pomiaru do montażu.

Nowy salon Murkamu otwarto 10 stycznia. Znajduje się w Galerii Miszewo przy ul. Gdyńskiej.

W ofercie salonu można znaleźć m.in. blaty kamienne, które zamówić można wraz ze zlewozmywakiem firmy ALVEUS, występujące w szerokiej gamie kolorystycznej, zlewy blaszane, granitowe, szklane, ceramiczne o bogatym wyborze wzorów. W komplecie oferowane są także baterie wysokociśnieniowe oraz inne akcesoria wyposażenia kuchni.

Poza produktami z kamienia naturalnego, marmuru i granitu, Murkam oferuje produkty z KONGLOMERATÓW KWARCYTOWYCH, które są niezawodnym materiałem na blaty kuchenne. Jest to produkt wykonany w około 96 proc. z kwarcu oraz w około 4 proc. z żywicy, dodatków estetycznych i barwników. Główną zaletą konglomeratów jest ich szeroka gama jasnych i powtarzalnych kolorów, drobne uziarnienie, wysoka odporność na zarysowana, oleje, kwasy i zasady stosowane w kuchni.

Oferujemy również nowość - SPIEKI CERAMICZNE. To kompozycja naturalnych proszków ceramicznych z piaskami metali. Występują one w grubości od 6 mm, dzięki czemu świetnie nadają się na okładziny ścienne, jak również blaty kuchenne i łazienkowe. Jest to wytwór ludzkiej fantazji inspirowany wzorami klasycznych włoskich marmurów, materiałów półszlachetnych takich jak Calacata, Carrara, Statuario. Można z nich układać piękne aranżacje jak np. "open book", czyli lustrzane odbicie lub "chain", czyli łańcuch wzorów np. na ścianie. Spiek to materiał łatwy w utrzymaniu, można go czyścić detergentami, jest ognio- i wodoodporny.

W nowym salonie działa nasz wieloletni, doświadczony pracownik, znany Państwu z siedziby w Kawlach Dolnych - Wioletta Sypion. Służy Państwu fachową poradą oraz przyjmuje zamówienia, wyceny w godzinach 9.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Salon wyrobów z kamienia Murkam
Galeria Miszewo
ul. Gdyńska 99
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9-16
tel. 662 293 600

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.