Seniorzy świętowali w Łapalicach

sobota, 20 stycznia 2018 r., 16:11
fot. MD-Z

W piątkowe popołudnie w Łapalicach odbyło się doroczne spotkanie najstarszych mieszkańców sołectwa. Z okazji Dnia Seniora bawiło się na nim kilkadziesiąt osób.

Spotkania z okazji Dnia Seniora to już w Łapalicach tradycja. Impreza odbyła się w gościnnych progach strażnicy OSP. Wzięło w niej udział kilkudziesięciu seniorów. W spotkaniu prócz bohaterów wieczoru uczestniczyli również burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński oraz radny Arkadiusz Socha.

- Niezmiernie się cieszę, że znowu możemy razem zasiąść do wspólnej biesiady. Chciałbym podziękować panu sołtysowi, panu Arkowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żebyśmy się mogli tutaj dzisiaj, tak jak co roku, spotkać. Jako burmistrz zawsze chętnie wspieram takie inicjatywy. Bardzo zależy mi na integracji, na tym, byśmy mieli możliwość brać czynny udział w życiu swojej miejscowości - mówił burmistrz Mieczysław Gołuński.

Jak dodał w związku z tym, że dzieci przybywa w szkole w Łapalicach, niewykluczone, że placówka zostanie rozbudowana.

Spotkanie umiliły występy milusińskich z oddziału przedszkolnego oraz uczniów łapalickiej szkoły podstawowej. Nie zabrakło pysznego poczęstunku i okazji do tańca.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.