Sierakowice. Koncert Kolęd w wykonaniu Kakofonii i Cartusii

poniedziałek, 22 stycznia 2018 r., 11:00
fot. AL

W niedzielny wieczór w kościele pw. św. Marcina w Sierakowicach rozbrzmiewały kolędy. Wszystko za sprawą wspólnego występu chórów Kakofonia i Cartusia pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk.

Wyjątkowego koncertu mieli okazję wysłuchać mieszkańcy Sierakowic. W tamtejszym kościele w niedzielny wieczór odbył koncert kolęd w wykonaniu chórów Cartusia i Kakofonia pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk. Artyści po raz kolejny zachwycili zgromadzoną w świątyni publiczność.

- Mnie osobiście bardzo podobał się koncert. Jestem fanką chóru i zawsze z przyjemnością przychodzę na jego koncerty niezależnie od tego, czy odbywają się one w Kartuzach, czy innych miejscowościach naszego powiatu. Chór jest naprawdę pięknie i profesjonalnie przygotowany - podkreśla pani Magdalena.

Organizatorem koncertu byli Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach oraz Starostwo Powiatowe w Kartuzach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.