Podziękowania za udział w pogrzebie śp. Kazimierza Goll

poniedziałek, 22 stycznia 2018 r., 12:39
fot. nadesłane

Maria Goll z rodziną składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Kazimierza Goll.

Wszystkim tym, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Kazimierza Golla, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, za okazaną pomoc, współczucie, wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa Maria Goll z Rodziną.

Szczególne podziękowania kierujemy do Księdza kanonika dr Ryszarda Różyckiego, Proboszcza Parafii św. Kazimierza w Kartuzach za duchowe wsparcie i przewodniczenie uroczystościom pogrzebowym, a także do Księdza Kanonika Eugeniusza Grzędzickiego - Proboszcza Parafii pw Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sianowie, Księdza Wojciecha Trapkowskiego - Proboszcza Parafii pw Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Wielkim Mędromierzu oraz Księdza Jerzego Zgody - Wikariusza Parafii pw Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sianowie za uczestniczenie w ostatniej drodze naszego Ojca.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.