Karnawałowy bal "Katolika" w szczytnym celu

środa, 24 stycznia 2018 r., 10:04
fot. nadesłane

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II już po raz piąty zorganizowała bal karnawałowy. Impreza miała charakter integracyjno-charytatywny. Środki, które w jego trakcie udało się pozyskać trafią do funduszu stypendialnego dla uczniów szkoły.

W sobotę w restauracji Złota Jesień w Kartuzach bawili się nauczyciele, pracownicy, a także przyjaciele szkoły, jej absolwenci i rodzice uczniów. Karnawałowy Bal Katolika to wydarzenie, które wpisało się już na stałe w szkolny kalendarz. Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny. Podczas tegorocznego balu odbyły się licytacje i loterie fantowe, z których dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla uczniów szkoły.

Jak podkreśla dyrekcja szkoły, ten rok dla Katolickiej Szkoły Podstawowej będzie czasem wyjątkowym - to rok jubileuszu 20-lecia istnienia szkoły. Obchody główne z okazji tej rocznicy zaplanowano na 12 maja. Weźmie w nich udział ks. biskup Ryszard Kasyna.

- Tegoroczny Bal pięknie wkomponował się w rozpoczęcie świętowania okrągłej rocznicy. Dyrekcja szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu i tym wszystkim, którzy wspaniale się bawili - podkreśla ks. Grzegorz Kudelski, dyrektor szkoły.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.