Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Borkowie

piątek, 26 stycznia 2018 r., 14:08
fot. nadesłane

Uczniowie oddziałów najmłodszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie zaprosili swoje babcie i dziadków na artystyczne akademie i poczęstunek z okazji święta seniorów. Od wczesnej jesieni trwały konsultacje, tworzenie ciekawych i zaskakujących programów oraz mozolne próby występów zespołowych.

Oddziały przedszkolne i klasa pierwsza przygotowały dynamiczny pokaz nawiązujący do Piratów z Karaibów. Maluchy parodiowały także "magiczne dziadków sztuczki", jak babcia ograła komputer w karty. Tańczące śnieżynki z klasy II zaprezentowały kostiumowy pokaz baletowy. Dzieci z klasy IIIa wierszami i śpiewem uczciły swoich kochanych gości, wykonały też latynoską cha - chę dla babci i dziadka. Klasa IIIb ułożyła imponujące puzzle tańczących babci i dziadka, zaś klasowy zespół instrumentalny w składzie keyboard, flety i dzwonki na tubach wykonał piękne Sto lat.

Dyrektor szkoły Józef Belgrau dziękując uczniom, nauczycielom i wspierającym logistycznie uroczystość rodzicom, podkreślił rolę jaką spełniają dzisiaj babcie i dziadkowie w rodzinach. Są nadal bardzo ważni dla swoich wnuków. To oni wreszcie mają czas i cierpliwość dla swoich małych pociech. Dlatego wnuczęta tak bardzo ich kochają, co pokazały choćby na tej uroczystej akademii.

nadesłane/SP Borkowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.