Szopa. "Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie"

piątek, 26 stycznia 2018 r., 17:22
fot. AL

Dziadek mnóstwo zna zagadek, babcia bajkę nam opowie - śpiewali uczniowie "Małej Szkoły" w Szopie, podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Główni bohaterowie nie zawiedli i tłumnie przybyli do placówki, by na scenie ujrzeć swoje wnuczęta śpiewające, recytujące i prezentujące swoje talenty aktorskie w specjalnym programie właśnie dla nich.

Styczeń to szczególny miesiąc, gdyż właśnie wtedy swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie, a więc osoby szczególne ważne w życiu każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że to właśnie w szkołach odbywają się specjalne akademie, na które wnuczęta zapraszają swoich dziadków. Nie inaczej jest w Zespole Szkolno-Przedszkolnym "Mała Szkoła" w Szopie, gdzie rokrocznie spotykają się dziadkowie uczniów na dedykowanej im uroczystości.

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka odbył się w piątek. Główni bohaterowie tłumnie pojawili się w placówce, gdzie czekał na nich poczęstunek. Po uczcie dla ciała, nadszedł czas na wyjątkowy program artystyczny. Występ szczególny, bo dziadkowie mieli okazję zobaczyć prezentujących swoje talenty recytatorskie, wokalne i aktorskie swoich ukochanych wnucząt.

Niejednemu dziadkowi i niejednej babci zakręciła się łza w oku, gdy ich wnuczki i wnukowie opowiadali za co ich kochają i jak ważną rolę pełnią w ich życiu. Występ wnucząt nagrodzili więc gromkimi brawami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.