Sierakowice. Pożar w piwnicy - poszkodowany strażak

sobota, 27 stycznia 2018 r., 10:41
fot. archiwum

W sobotnie przedpołudnie strażacy interweniowali w Sierakowicach, gdzie w pomieszczeniu piwnicznym jednego z budynków mieszkalnych doszło do pożaru. Podczas akcji poszkodowany został strażak-ochotnik. Został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. w jednym z budynków przy ulicy Kartuskiej w Sierakowicach. W pomieszczeniu piwnicznym zapalił się składowany tam opał. Podczas akcji jeden ze strażaków-ochotników podtruł się gazami pożarowymi, w wyniku czego został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu trwa akcja dogaszania pożaru i przewietrzanie pomieszczeń. W działaniach biorą udział strażacy z OSP Sierakowice i JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.