Miszewo. Renault zderzyło się z koparką na K20

sobota, 27 stycznia 2018 r., 19:50
fot. AL

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Miszewie na K20. Kierujący renault najechał tam na tył koparki.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30. Z relacji uczestników zajścia wynika, że kierunjący renault jadąc w kierunkiu Chwaszczyna w ostatnim momencie zauważył koparkę, która najpewniej nie było wystarczająco oświetlona, w wyniku czego uderzył w jej tył.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące renault.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Miszewo, OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.