Żukowo. Bal karnawałowy najmłodszych uczniów podstawówki

niedziela, 28 stycznia 2018 r., 15:33
fot. nadesłane

Karnawał to szczególny czas, pełen radości i zabaw. W czwartek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie odbył się bal karnawałowy uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych. Każdy przygotowywał się do zabawy bardzo rzetelnie, świadczyła o tym różnorodność kostiumów i niezwykła pomysłowość.

Parkiet wypełnił się księżniczkami, wróżkami, rycerzami, policjantami i wieloma innymi dziecięcymi bohaterami. Nad przebiegiem balu i bezpieczeństwem najmłodszych czuwały wychowawczynie: Monika Dembek, Ewa Juc, Wioleta Krause i Iwona Szymerkowska.

Zadbano o słodkie przekąski, kolorowe dekoracje oraz porywającą do tańca muzykę. Kółko szkole "baw się i tańcz" zaprezentowało wprost idealnie dopracowany układ taneczny, którego potem chętnie uczyły pozostałych uczestników zabawy. Trochę przykro, że kolejny taki bal dopiero za rok...

nadesłane/SP nr 2 w Żukowie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.