Julia Formela pojedzie na konsultacje reprezentacji Polski kobiet U-15

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 09:09
fot. nadesłane

Zawodniczka Raduni Stężycy - Julia Formela 8 lutego weźmie udział w trzydniowych konsultacjach reprezentacji Polski kobiet U-15. Prócz niej powiat kartuski będzie na nich reprezentować także Weronika Lewandowska z Cartusii Kartuzy.

Konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski kobiet U-15 odbędą się w dniach 8-11 lutego w Grodzisku Wielkopolskim. Julia Formela na co dzień jest uczestniczką programu "Piłkarska przyszłość z Lotosem". Uczy się w klasie sportowej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy pod okiem trenera Ireneusza Stencla. Trenuje w Klubie Sportowym Radunia Stężyca pod okiem trenera Roberta Zbrzyznego.

Oprac. MD-Z
Info: Radunia Stężyca

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.