Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Szarłacie

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 13:18
fot. nadesłane/Szkoła Podstawowa w Szarłacie

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Tradycją szkoły w Szarłacie stały się już coroczne spotkania z tej okazji. Tak też było i w tym roku. W czwartek, 25 stycznia 2018 roku do placówki licznie przybyli zaproszeni dziadkowie, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Na początku dyrektor szkoły przywitał zebranych gości, zapraszając na występ. Jako pierwsze wystąpiły pierwszaki z przedstawieniem "Rzepka" J. Tuwima. Następnie zaprezentowały się najmłodsze dzieci z grupy przedszkolnej w wystąpieniu zatytułowanym "W poszukiwaniu babci i dziadka", podczas którego recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz wykonały taniec dla swych dziadków.

Na koniec wystąpili uczniowie z klas II-VII. Pokazali inscenizację muzyczno-ruchową. Przypomnieli też dziadkom piosenki z ich dawnych lat, życząc zdrowia, radości i więcej czasu dla siebie. Po występie wnuki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Występ przygotowały wychowawczynie klas 0-III.

Zaproszeni przez swoich wnuków babcie i dziadkowie ze wzruszeniem obserwowali cześć artystyczną przygotowaną przez dzieci.

nadesłane/L.O.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.