Do perfekcji opanowali...parkowanie na chodnikach

środa, 31 stycznia 2018 r., 13:07
fot. nadesłane

Za sprawą naszych Czytelników po raz kolejny wracamy do tematu mistrzów parkowania. W tej odsłonie prezentujemy głównie kierowców parkujących na chodnikach, jak również w miejscach zakazanych i zajmujących dwa miejsca parkingowe.

Nasi Czytelnicy po raz kolejny udowadniają, że prawdziwych "mistrzów parkowania" można spotkać na każdej można spotkać na praktycznie każdej uliczce i parkingu. A o tym, że takie parkowanie utrudnia poruszania się zarówno pieszym, jak i kierowcom, świadczą często nadsyłane do naszej redakcji zdjęcia Czytelników, którzy chcą walczyć z takim zachowaniem.

W tej odsłonie przedstawiamy w głównej mierze parkujących swój pojazd na całej szerokości chodnika, skutecznie uniemożliwiając korzystanie z niego pieszym.

- Samochody zastawiają cały chodnik tak, że nie da się przejść. Nie wiem, kto im dał prawo jazdy. Jak chcą korzystać z chodnika, to niech poruszają się na piechotę. Chyba im się chodnik z parkingiem pomylił. Zastanawiam się, gdzie jest policja, straż miejska? Przecież wystarczy się tylko przejść po mieście, bo takich bezmyślnych kierowców jest sporo - oburzają się i pytają nasi czytelnicy.

Poza mistrzami parkowania na chodnikach, przedstawiamy też zaparkowane samochody w miejscach zakazanych, jak i utrudniające poruszania się innym.

- Przesyłam zdjęcie z parkingu pod Biedronką na Wzgórzu Wolności w Kartuzach (nr 10 w galerii - przyp. red.). Na drugim załączonym zdjęciu widać, ze na parkingu jest sporo miejsc wolnych, mimo to kierowca mercedesa (Taxi) postanowił zaparkować pod samymi drzwiami utrudniając klientom wejście i wyjście ze sklepu - pisze nasz Czytelnik.

Na podobne sytuacje trafiło z pewnością także wielu z Was. Jeśli macie zdjęcia obrazujące "pomysłowość" kierowców, prześlijcie je do nas. Opublikujemy wszystkie!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.