Patryk Zaborowski asystentem trenera kadry narodowej

środa, 31 stycznia 2018 r., 14:06
fot. nadesłane

Trener Patryk Zaborowski z Kartuskiego Klubu Kickboxingu Rebelia odnotował w ostatnim czasie sporo sukcesów. Za swoją pracę został wyróżniony i doceniony na arenie ogólnopolskiej. Na początku stycznia zdobył tytuł mistrzowski, dzięki któremu uzyskał też uprawnienia egzaminacyjne, powołano go też na asystenta trenera kadry narodowej seniorów w kickboxingu kick light.

Na początku stycznia w siedzibie Warszawskiego Klubu Bokserskiego "Legia" odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie Polskiego Związku Kickboxingu. W grupie 40 osób przystępujących do niego był także Patryk Zaborowski. Egzamin trwał cztery godziny, a umiejętności jego uczestników sprawdzali Piotr Siegoczyński (5 dan) i Andrzej Palacz (8 dan). Trener kartuskich kickbokserów zakończył egzamin zdobywając czarny pas. Uzyskał tym samym stopień mistrzowski i uprawnienia egzaminacyjne Polskiego Związku Kickboxingu.

Dwa tygodnie później Patryk Zaborowski został wyróżniony podczas Balu Mistrzów Kickboxingu w Węgrowie. Nagrodami Herosy uhonorowano tam osoby przyczyniające się do rozwoju polskiego kickboxingu w 2017 roku.

Tydzień po odebraniu tej nagrody prezes Rebelii znalazł się w gronie osób, które wyłoniono w konkursie na trenerów oraz asystentów kadry narodowej. Patryk Zaborowski został asystentem trenera kadry narodowej seniorów w kickboxingu kick light.

- Cieszę się ze w Warszawie dostrzegają ciężką pracę Kaszubów. Jest mi niezmiernie miło i jestem zaskoczony wyróżnieniem. Nagrodę dedykuję wszystkim Rebeliantom, a funkcja asystenta kadry zmotywuje mnie do jeszcze cięższej pracy - podkreśla Patryk Zaborowski.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.