Rada organizacji pozarządowych pracuje nad kolejnymi projektami

środa, 31 stycznia 2018 r., 15:01
fot. nadesłane

19 stycznia w siedzibie Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy odbyło się kolejne spotkanie Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego. Podczas spotkania sporządzono harmonogram kolejnych spotkań na 2018 roku.

W najbliższym czasie, planowana jest także ankieta wśród organizacji pozarządowych dla zweryfikowana rzeczywistej liczby aktywnie działających organizacji w powiecie kartuskim. W trakcie obrad poruszono także m.in. temat wspólnego projektu organizacji pozarządowych dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kartuskim (szczegóły niebawem), a także rozpoczęto pierwsze przygotowania do zbliżającego się Festiwalu "Ludzie dla Ludzi".

Przy tej okazji, Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego wspólnie z Wydziałem Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zachęca organizacje do zgłaszania informacji o organizowanych lub współorganizowanych przez organizacje wydarzeń ogólnodostępnych o zasięgu powiatowym, które można wpisać do wspólnego kalendarza wydarzeń na stronie internetowej powiatu kartuskiego.

W informacji należy podać datę wydarzenia, godzinę (o ile jest już zaplanowana) oraz kto jest organizatorem. Można przesłać także krótką informację o wydarzeniu oraz plakat. Informacje te można przesyłać przez cały rok.

- Zastrzegamy sobie prawo do nie zamieszczenia wydarzenia, jeżeli jego zasięg nie ma charakteru powiatowego - informuje rada.

Informacje należy wysyłać na adres e-mail: zdrowie@kartuskipowiat.pl.

Nadesłane/ROPPK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.