Kolejne sukcesy karateków z Gokkenu i świetna forma przed Mistrzostwami Europy

środa, 31 stycznia 2018 r., 15:13
fot. nadesłane

Sara Elwart i Adam Piotrkowski, reprezentanci KS Gokken odnotowali świetne starty na międzynarodowym turnieju karate w Dani. Z zawodów przywieźli dwa złote medale i brąz.

Zawodnicy Gokkenu w dniach 20 - 21 stycznia uczestniczyli w międzynarodowym turnieju 7th Ishøj Karate Cup 2018 w Dani. W zmaganiach wzięło udział prawie 500 zawodników z 74 klubów z całej Europy.

Dla Sary Elwart i Adama Piotrkowskiego z Gokkenu zawody były nie tylko okazją do zdobycia kolejnych doświadczeń, ale też ważny sprawdzian i ostatni start przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Soczi w Rosji.

Zawodnicy Gokkenu spisali się świetnie. Agata, jako seniorka, w swojej koronnej kategorii w u21 do 61 kg wywalczyła złoto, natomiast brąz w kategorii powyżej 18 lat. Z kolei Adam zdobył złoty medal w kategorii junior młodszy powyżej 63 kg.

Należy podkreślić, że dwuosobowa ekipa Gokkenu zajęła 10 miejsce w klasyfikacji medalowej klubów.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.