Wyjątkowy rejs do Szwecji z koncertem Norbiego i Mejk

czwartek, 1 lutego 2018 r., 11:02
fot. nadesłane

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie weekendu z przyjaciółmi? Wybierz się w niezapomniany, dwudniowy rejs do Szwecji. Na pokładzie promu Stena Line czeka Cię mnóstwo atrakcji i fantastyczna zabawa. Podczas rejsu, który odbędzie się już 17 lutego wystąpią tam Norbi i Mejk. Na żywo usłyszysz takie przeboje jak "Kobiety są gorące" czy "Rozkołysz się".

Disco Stars Live to dwudniowa impreza taneczna na pokładzie statku Stena Line z koncertem gwiazd. Rejs do Szwecji z przyjaciółmi połączony z zabawą na koncercie to świetna opcja na wspólne spędzenie weekendu.

Zapowiada się noc pełna tańca i kolejny dzień wypełniony chilloutem na pokładzie. Najpierw imprezę rozkręcą świetni DJ'e. Następnie swoje największe hity zaśpiewają Norbi i Mejk. Impreza potrwa do rana.

Po nocnym odpoczynku w kabinach, atrakcji ciąg dalszy. Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy Back to Disco, czyli spotkanie z gwiazdami. Będzie możliwość spotkania Norbiego i Mejk, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Na ten pełen atrakcji rejs przygotowano bilety w wyjątkowej cenie - 149 zł za osobę.

Cena rejsu obejmuje:

● rejs promem;
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
● wieczorna impreza;
● rozrywka na statku podczas dnia, min. Back to Disco;
● koncert gwiazd: Norbiego oraz Mejk - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.