95-letnia mieszkanka Sulmina odnaleziona

piątek, 2 lutego 2018 r., 09:35

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują zaginionej 95-latki. Osoby, które mogą znać miejsce pobytu kobiety bądź widziały ją proszone są o kontakt z policją.

95-latka, w czwartek, 1 lutego br. około godziny 14 wyszła z domu w Sulminie i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną bądź ze znajomymi. O zaginięciu policję powiadomiła jej córka.

Funkcjonariusze dotąd sprawdzili znajomych zaginionej, miejsca, w których mogłaby przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie. Nie zdołali jednak ustalić obecnego miejsca pobytu 95-latki. Trwa akcja poszukiwawcza zaginionej.

Rysopis: wiek 95 lat, ok. 150 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy proste, krótkie koloru siwego.

W chwili zaginięcia kobieta była ubrana w czarną spódnice, czerwoną kurtkę, czarną czapkę i czarne kozaki, posiadała przy sobie czarną torebkę z dokumentami.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub widziały ją proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pod nr tel. 58 685 22 22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

AKTUALIZACJA GODZ. 11.30

Jak poinformowała Jarosława Krefta, poszukiwaną kobietę odnalazła rodzina. 95-latka znajdowała się na jednym z pól w Sulminie. Była wyziębiona. Przetransportowano ją do szpitala.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.