Imprezy okolicznościowe w Najlepszej Restauracji Regionalnej Roku 2017 - Promocja od 39 zł/osobę!!!

piątek, 2 lutego 2018 r., 12:00
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz (6 km), zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Restauracja / Kuchnia Regionalna Roku 2017, jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017, zaprasza Państwa serdecznie do organizacji wszelkiego rodzaju Imprez Okolicznościowych w promocyjnych cenach (min. 10 osób) - od 39 zł/osobę!

Przyjęcia komunijne 2018 rok - ostatnie wolne terminy!

Zapraszamy Państwa do organizacji w MODREJ SOBÓTCE wszelkiego rodzaju uroczystości, imprez okolicznościowych: urodzin, imienin, chrzcin, rocznic, bankietów, styp, spotkań firmowych i biznesowych w promocyjnych i bardzo przystępnych cenach!

Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb, wymagań oraz budżetu naszych Gości…

U nas jest nie tylko pięknie, miło i sympatycznie ale przede wszystkim bardzo smacznie i obficie - przekonajcie się Państwo sami… 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza wizytówką i nasza ogromną satysfakcją!

Jako nowi właściciele MODREJ SOBÓTKI jesteśmy dumni, z faktu, że już po 6 miesiącach od otwarcia przez nas restauracji, oferującej przepyszne regionalne dania Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy prestiżowy tytuł Restauracji Regionalnej Roku 2017. Tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!

W naszym codziennym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni (Masterchef’a!), znajdziecie Państwo m.in. dziczyznę i gęsinę (mamy m. in. bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną gęś (I miejsce na Festiwalu Potraw Kaszubskich 2016!), pałki z gęsi, pieczoną kaczkę, bigos z dziczyzną). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi, smażone rydze (których w okolicznych restauracjach… brakuje!) i inne regionalne specjały. Nasze pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. (58) 681 38 40, kom. 731 099 913
Czynna: od wtorku do niedzieli, w godz. 12.00 - 19.00
e-mail: modrasobotka@gmail.com
www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil Restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.