Staniszewo. VW Golf dachował i uderzył w drzewo

piątek, 2 lutego 2018 r., 11:13
fot. AL

W piątkowy poranek służby interweniowały na trasie Staniszewo-Strysza Buda, gdzie dachował, a następnie w drzewo uderzył VW Golf. Kierujący nim mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 8. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Golfem z wyjaśnianych obecnie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował, a następnie uderzył w drzewo. Kierujący nim mężczyzna był przytomny. Wydostał się z samochodu o własnych siłach przez bagażnik. Został jednak przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Mirachowo, OSP Staniszewo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.