DAF wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną skarpę

poniedziałek, 5 lutego 2018 r., 13:08
fot. AL

W poniedziałkowe południe służby interweniowały na trasie Kartuzy-Smętowo Chmieleńskie. Kierujący DAF-em wpadł tam w poślizg, wskutek czego uderzył w przydrożną skarpę. Poszkodowany został kierowca pojazdu.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.30 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas wstępnych informacji wynika, że kierujący DAF-em jadąc od Kartuz w kierunku Brodnicy Górnej wpadł w poślizg, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciężarówkę obróciło o 180 stopni, zahaczając o przydrożną skarpę.

Poszkodowany został kierujący DAF-em.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, ruch odbywa się wahadłowo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.