Pępowo. Zderzenie trzech pojazdów

poniedziałek, 5 lutego 2018 r., 14:43
fot. AL

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Pępowo-Leźno. Zderzyły się tam trzy samochody - dacia, VW Bora i renault. Jedna osoba została poszkodowana.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał w poniedziałek około godziny 13.40. Jako przyczynę podaje się niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez jednego z kierujących. Wskutek zdarzenia poszkodowana została kobieta w wieku 49 lat.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Leźno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.