Egiertowo. MAN najechał na tył opla na K20

środa, 7 lutego 2018 r., 19:57
fot. nadesłane/OSP Hopowo

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Egiertowo-Hopowo. MAN najechał tam na tył opla.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał około godziny 15.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący MAN-em nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go Opla Astry, którym kierowała kobieta.

Kierująca oplem została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia. Nie wymagała hospitalizacji.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.