Węglopol oferuje wysokiej jakości drewno opałowe i kominkowe oraz węgiel w najlepszych cenach

czwartek, 8 lutego 2018 r., 11:27
fot. internet/www.pixabay.com

Na Kaszuby zawitała prawdziwa zima. Przy ujemnych temperaturach zużywamy więcej opału, by w naszych domach było ciepło i przyjemnie. Wysokiej jakości drewno opałowe, komnikowe i węgiel w korzystnych cenach znaleźć można w składzie firmy "Węglopol" na Burchardztwie w Kartuzach.

Skład opału "Węglopol" w Kartuzach oferuje zarówno węgiel, jak i drewno opałowe najwyższej jakości. Na Kaszubach panuje obecnie mroźna aura, temperatury spadają nawet kilkanaście stopni poniżej zera, w związku z tym, zużywamy więcej opału. Ci, którzy muszą uzupełnić zapasy, powinni koniecznie odwiedzić Węglopol.

W ofercie składu znaleźć można m.in. węgiel typu orzech, ekogroszek, miał i koks. Można nabyć go luzem bądź w workach. Wszystkie rodzaje opału pochodzą z polskich kopalni, co właściciel potwierdzić może odpowiednimi dokumentami. Warto podkreślić, że węgiel z polskich kopalni jest znacznie lepszej jakości - nie kopci, ma niższą zawartość siarki, pozostawia małe ilości popiołu i nie zawiera kamieni. Jest czysty, pozbawiony miału. Polski węgiel jest na kopalniach odsiarczany, przepuszczany przez ciężką wodę nie zawiera śmieci i kamieni.

Drewno kominkowe i opałowe

W składzie "Węglopolu" znaleźć można różne rodzaje drewna. Firma ma w swojej ofercie zarówno drewno kominkowe suche i surowe (buk, dąb, mieszane liściaste), jak i drewno opałowe (sosna i świerk) oraz zrzyny tartaczne.

Darmowa dostawa

Co ważne, Węglopol oferuje darmową dostawę opału do domu w rejonie do 20 km od Kartuz, w przypadku większych odległości naliczana jest opłata w wysokości 1 zł od kilometra.

Osoby, które nie mogą ze względów zdrowotnych bądź z braku wolnej chwili nie mogą same wnieść opału mogą skorzystać z pomocy dostawcy. Węgiel zostanie wniesiony bądź wrzucony w odpowiednie miejsce przy opłacie 20 zł za tonę.

Informacje o aktualnych promocjach i asortymencie znaleźć można na profilu składu na facebooku - facebook.com/SkladopaluWeglopol.

Z pracownikami składu można skontaktować się telefonicznie do godziny 20 (od poniedziałku do piątku), natomiast w soboty do godz. 18. Na życzenie klienta otwieramy skład po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Skład węgla "Węglopol"
Burchardztwo 180E
tel. 791 064 883

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-17
sobota 8-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.