Kartuzy. 26-latka po raz kolejny zatrzymana za jazdę pod wpływem środków odurzających

czwartek, 8 lutego 2018 r., 12:40
fot. archiwum

Policjanci zatrzymali we wtorek w Kartuzach 26-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego, która kierowała vw golfem pod wpływem środków odurzających. Okazało się, że kilka miesięcy wcześniej straciła prawo jazdy za to samo przestępstwo.

We wtorek, około godz. 11.30 na ul. Chmieleńskiej w Kartuzach funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 26-letnią kobietę, która prowadziła volkswagena golfa. Podejrzewali, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających.

- Policjanci widząc 26-latkę za kierownicą rozpoznali ją, bo kilka miesięcy wcześniej kobiecie zatrzymano prawo jazdy właśnie za jazdę pod wpływem środków odurzających - poinformowała Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Funkcjonariusze zabrali mieszkankę powiatu kartuskiego na komendę i testerem drager potwierdzili, że znajdowała się po wpływem środków odurzających. Kobiecie pobrano krew do badań. Policjanci będą prowadzić w tej postępowanie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.