Sulęczyno. 5-latek wypadł przez okno - jest w ciężkim stanie

czwartek, 8 lutego 2018 r., 18:37
fot. archiwum

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala został przetransportowany pięciolatek, który w czwartkowe popołudnie wypadł przez okno na pierwszym piętrze. Jego stan jest ciężki. W momencie zdarzenia w domu przebywał wraz z ojcem i 12-letnim bratem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16. w Sulęczynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pięcioletni chłopiec bawił się w pokoju na pierwszym piętrze. W pewnym momencie otworzył okno i wypadł przez nie. W chwili, gdy doszło do zdarzenia w budynku znajdował się wraz z ojcem i 12-letnim bratem. Ojciec był trzeźwy -
informuje Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji.

Jak dodaje, chłopiec jest w ciężkim stanie. Do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tegoż zdarzenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.