Zdunowice. Spłonęło BMW

piątek, 9 lutego 2018 r., 10:14
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

70.000 zł sięgają straty powstałe wskutek pożaru samochodu marki BMW. Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na trasie Sulęczyno-Lipusz.

W czwartek po godzinie 21. strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym pojeździe na trasie Sulęczyno-Lipusz. Na miejsce skierowano ochotników z OSP Sulęczyno i OSP Nakla. Jak informuje kpt. Marek Szwaba, rzecznik kartuskich strażaków, po przybyciu na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest cały pojazd. Kierujący samochodem znajdował się na zewnątrz.

Pożar najprawdopodobniej powstał wskutek zwarcia instalacji elektrycznej. BMW spłonęło doszczętnie. Straty wstępnie oszacowano na około 70.000 zł.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.