Karnawałowy Bal Seniora w Kamienicy Szlacheckiej

niedziela, 11 lutego 2018 r., 09:38
fot. AL

Tradycji stało się zadość. Już po raz 13. Kaszubianki z Kamienicy Szlacheckiej zaprosiły seniorów na wspólny bal. Jak co roku oragnizatorki zadbały o to, by ich goście nie mogli narzekać na nudę, a ostatnia sobota karnawału upłynęła pod znakiem szampańskiej zabawy i wspólnych niekończących się tańców i śpiewów.

Najstarsi mieszkańcy sołectwa Kamienica Szlachecka stawili się licznie na sobotnim balu, by choć na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego, a skupić się na dobrej zabawie wśród znajomych.

Imprezę przygotowały Kaszubianki, które zadbały zarówno o poczęstunek dla zacnych gości oraz sferę rozrywkową. Zaprezentowały bajkowy taniec, by później porwać też do niego seniorów. Dobrej zabawy nie było końca, o czym świadczyć może chociażby to, że parkiet od pierwszych do ostatnich taktów muzyki wypełniony był po brzegi.

Bez wątpienia zaangażowanie Kaszubianek sprawiło, że seniorzy do domu wracali w wyborowych nastrojach, a wspominać bal będą jeszcze przez długie miesiące.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.