Nowa kolekcja marki Tubądzin w Krispol Łazienki

poniedziałek, 12 lutego 2018 r., 14:00
fot. nadesłane

W salonie Krispol Łazienki pojawiła się nowa kolekcja marki Tubądzin. Linia Monolith to stylowe, designerskie i nowoczesne płyty gresowe w dużych formatach. Można je zastosować w różnych pomieszczeniach, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nową ekspozycję tej marki będzie można obejrzeć w salonie Krispolu przy ul. Węglowej w Kartuzach od 24 lutego. Warto dodać, że na hasło Tubądzin każdy klient podczas składania zamówienia otrzyma dodatkowo 10 proc. rabatu.

Krispol Łazienki to firma, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Ma w swojej ofercie ogromny wybór płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej. Znajdziesz tam również stylowe i funkcjonalne meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe oraz piękne lustra, umywalki oraz sedesy. Krispol oferuje również grzejniki łazienkowe, farby oraz chemię budowlaną.

Nowa kolekcja Tubądzin Monolith to nowoczesne, efektowne i bardzo eleganckie płyty gresowe. Można je zastosować zarówno na ścianie jak i na podłodze, na elewacjach oraz jako okładziny blatów kuchennych bądź mebli. Płyty te charakteryzują się wyjątkową odpornością na wodę, plamy, wysokie i niskie temperatury oraz ścieranie.

Promocja

W związku z nowa ekspozycją, która 24 lutego pojawi się w salonie Krispol Łazienki przygotowano specjalną promocję dla klientów. Na hasło: "Tubądzin" każdy klient otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 10 proc.

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i promocjami. Śledź profil firmy na Facebooku - www.facebook.com/PPHU.krispollazienki.

Krispol Łazienki
ul. Węglowa 1, 83-300 Kartuzy
biuro@krispollazienki.pl
tel. 058 681-24-29 lub 058 685-40-37
Godziny otwarcia:
pn. - pt. 8 -17
sob. 8 -14

www.krispollazienki.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.