Skuteczne odchudzanie w Med-Diet - spełnij marzenie o szczupłej sylwetce. Poznaj osoby, które pozbyły się nadwagi

wtorek, 13 lutego 2018 r., 09:27
fot. nadesłane

Internet pełen jest treści dotyczących odchudzania i odżywiania. Niestety, są to informacje ogólne. Kluczem do zdrowego i skutecznego odchudzania jest indywidualne podejście - to co dobre dla jednego, niestety nie służy drugiemu. W takich sytuacjach rozwiązaniem jest wizyta u dietetyka. Poznaj osoby, które zaufały dietetykowi i dzięki temu pochwalić się mogą zdrową i szczupłą sylwetką.

Indywidualne podejście do każdej osoby to klucz do sukcesu - mówi dietetyk Natalia Mejer. Uwzględnić należy tryb życia, możliwości finansowe oraz preferencje smakowe osoby, dla której jadłospis jest przygotowywany. W większości przypadków produkty maja być w przystępnych cenach, a potrawy łatwe i szybkie w przygotowaniu. Dużą rolę w całym procesie odchudzania odgrywają wizyty kontrolne, na których omawiane są dotychczas osiągnięte efekty oraz plan dalszego działania. Dodatkowo wizyty kontrolne pełnią funkcje motywacyjną.

Poznaj osoby, które z pomocą dietetyka osiągnęły sukces w odchudzaniu

Pani Ania to prawdziwa bohaterka - w 2017r zgubiła 37kg!
- 34 kg tkanki tłuszczowej!
- wiek metaboliczny z 43 na 19
- tkanka tłuszczowa brzuszna z 11 na 2 (wyniki uzyskanie dzięki pomiarowi na analizatorze składu ciała)

Pani Ania do poradni dietetycznej zgłosiła się w ramach realizacji postanowień noworocznych w 2017 roku. Wykazała się silną wolą i determinacją, stoczyła wojnę z nadprogramowymi kilogramami i jest wielką wygraną!

Pani Mirela jest świetnym przykładem jak dobrze spożytkować 8 miesiąc i zgubić w tym czasie 19kg. Wiek metaboliczny obniżył się o 24 lata Efekt wizualny jest piorunujący!

Poznajcie Sebastiana, który zgubił 21 kg, a jego wiek metaboliczny obniżył się z 42 na 18 lat. Efekt godny pozazdroszczenia. Ukłony również w kierunku żony, która wspierała męża i pomagała z przygotowaniem posiłków.

Pani Karolina zgubiła w rok 28 kg, wygląda i czuje się świetnie. Proces odchudzania zaowocował zmianą nawyków żywieniowych oraz zamiłowaniem do gotowania dietetycznych posiłków.

Wybór odpowiedniego dietetyka
Przed wizytą u dietetyka powinniśmy wybrać odpowiednią osobę. Warto popytać znajomych i poszukać informacji w Internecie. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na wykształcenie, doświadczenie i opinie o osobie, która ma nam pomóc w walce z nadwagą. Wszystkie osoby, których metamorfozy zostały przedstawione powyżej wybrały Poradnie Dietetyczną Natalii Mejer

Dietetyk Natalia Mejer jest absolwentką kierunku dietetyka na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (studia licencjackie) oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia magisterskie).  Od ponad 5 lat prowadzi poradnię dietetyczną w Kartuzach. W tym czasie pomogła wielu osobom w problemach z nadmierną masą ciała oraz chorobami dietozależnymi takimi jak cukrzyca, choroby serca i krążenia, dna moczanowe itp. Szczególnie interesuje się żywieniem i dietoterapią w chorobach tarczycy, przede wszystkim w chorobach autoimmunologicznych tj. Hashimoto. Pracuje również w przychodni diabetologicznej oraz współpracuję z wieloma szkołami i instytucjami, układając dla nich jadłospisy oraz prowadząc szkolenia i warsztaty z tematyki żywienia oraz dietetyki. Regularnie prowadzi lekcje dotyczące zdrowego odżywiania dla dzieci i młodzieży w szkołach powiatu kartuskiego. Należy do grona pedagogicznego szkoły policealnej "Oświata - Lingwista" w Gdańsku. Nieustannie stara się rozwijać i dokształcać - uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach.

Więcej informacji dotyczących Poradni Dietetycznej mgr Natalii Mejer można znaleźć na stronie:
www.med-diet.pl
https://www.znanylekarz.pl/natalia-mejer
oraz stronie facebook, gdzie regularnie umieszczane są metamorfozy podopiecznych https://www.facebook.com/gabinetMEDdiet/

Poradnia Dietetyczna Med-Diet
Mgr Natalia Mejer
Ul. Ceynowy 6a/4 (naprzeciw szpitala)
Kartuzy

Rejestracja telefoniczna: 880 414 956
Rejestracja internetowa: https://meddo.pl/lekarz/natalia-mejer

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.