Kartëskô Skra - zgłoś kandydata do nagrody burmistrza Kartuz

wtorek, 13 lutego 2018 r., 10:01
fot. archiwum/MD-Z

Wkrótce po raz osiemnasty wręczone zostaną nagrody burmistrza Kartuz. Kartëskô Skra przyznawane są za zasługi i wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz gminy. Kandydatów do tej nagrody zgłaszać można do 2 marca.

Nagrody Kartëskô Skra przyznawane są w pięciu kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość i pomagają innym. Kandydatów zgłaszać mogą stowarzyszenia i organizacje, osoby prawne, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, instytucje, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele mediów i mieszkańcy gminy Kartuzy.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie wniosku na piśmie, który pobrać można ze strony internetowej www.kartuzy.pl.

Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach, ul. gen. Józefa Hallera 1 lub pocztą elektroniczną e-mail na adres: kultura@poczta.kartuzy.pl do 2 marca br. do godz. 15.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.