Pełne atrakcji ferie z GOK-iem w Somoninie

wtorek, 13 lutego 2018 r., 12:11
fot. nadesłane/GOK Somonino

Aż 830 milusińskich skorzystało z propozycji zajęć i wyjazdów feryjnych, na które zaprosił Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie. Przez dwa tygodnie przygotowano dla nich całą masę różnych atrakcji.

Uczestnicy zajęć feryjnych w somonińskim ośrodku kultury nie mogli narzekać na nudę. Wśród licznych zajęć i wyjazdów każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Organizatorzy zadbali o atrakcje zarówno dla miłośników sportu, jak i pasjonatów nauki oraz małych artystów. W ramach ferii zorganizowano m.in. trzy wyjazdy do kina, bajkowe przedstawienia teatralne oraz pokaz iluzjonisty. Dzieci spotkały się z geologiem i policjantem, uczestniczyły w warsztatach plastycznych ze sztuki decupage oraz malowania na szkle. Sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty edukacyjne EduFun, a także turniej tenisa stołowego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.