Wiemy, jakie gwiazdy wystąpią na Truskawkobraniu i Jarmarku Kaszubskim

wtorek, 13 lutego 2018 r., 13:32
fot. MD-Z

Znamy artystów, którzy uświetnią jedne z największych letnich imprez w powiecie kartuskim - Truskawkobranie oraz Jarmark Kaszubski. Święto kaszubskiej maleny w tym roku odbędzie się w pierwszą sobotę lipca, natomiast jarmark w ostatni weekend tego miesiąca.

Największe imprezy lata w gminie Kartuzy w tym roku z pewnością przyciągną tłumy. Wszystko za sprawą bardzo ciekawych artystów, którzy pojawią się na scenach na Złotej Górze i w Kartuzach.

Truskawkobranie odbędzie się 7 lipca - w pierwszą sobotę miesiąca. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą Kamil Bednarek i Natalia Szroeder. Utalentowana artystka pochodząca z Kaszub cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodego pokolenia. Ma na swoim koncie takie przeboje jak m.in. "Lustra", Domek z kart", "Powietrze" czy "Zamienię Cię". W 2017 roku wygrała jubileuszową edycję tańca z gwiazdami.

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych artystów muzyki reggae w Polsce. Od 2008 roku był związany z zespołem Star Guard Muffin. Przełomem w jego karierze okazał się udział w show TVN-u "Mam talent". Po zmianach w składzie zespołu, w 2012 roku narodziła się grupa Bednarek. Grupa wydała trzy albumy "Jestem...", "Oddycham" oraz "Talizman".

Jarmark Kaszubski odbędzie się w dniach 28-29 lipca w Kartuzach. Głównymi gwiazdami imprezy będą Enej oraz Big Cyc. Hity grupy Enej takie jak "Radio Hello", "Tak smakuje życie", "Skrzydlate ręce" czy "Kamień z napisem love" znają tysiące fanów w Polsce. Zespół ma na swoim koncie bardzo wiele nagród.

Big Cyc pojawi się na Jarmarku w związku z jubileuszową trasą koncertową z okazji 30-lecia zespołu. Z pewnością fani usłyszą największe przeboje zespołu takie jak "Berlin Zachodni", "Ballada o smutnym skinie" czy "Makumba".

Kartuskie Centrum Kultury zapowiedziało również, że w tym roku odbędzie się kolejna edycja imprezy "Gold Hill Festival". Zaplanowano ją na 4-5 sierpnia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.