Fantastyczny rejs do Szwecji z zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek, 19 lutego 2018 r., 10:04
fot. nadesłane

Tego rejsu fani disco polo nie mogą przegapić. Już 10 marca na pokładzie płynącego do Szwecji promu Stena Line wystąpi grupa Piękni i Młodzi oraz SHYMI. Dwudniowy rejs połączony z koncertem to idealna propozycja na weekendowy wypad z przyjaciółmi. Zarezerwuj bilety już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę.

To będzie fantastyczny rejs, zwłaszcza dla fanów disco polo. Będzie okazją do tego, by zrelaksować się na pokładzie promu Stena Line i świetnie bawić na koncercie Pięknych i Młodych oraz Shymi'ego.

Grupa Piękni i Młodzi to zespół, który prezentuje nową falę disco polo. Mają miliony fanów w całej Polsce. Ich największe przeboje takie jak "Ona jest taka cudowna", "Jedno słowo" czy "Niewiara" miały na youtube kilkadziesiąt milionów odsłon.

Shymi, to artystyczny pseudonim Szymona Nowaka, wokalisty, który sam komponuje większość swoich utworów. Ma na swoim koncie takie hity jak "Będzie mama krzyczała" i "Nieśmiała". Na scenie towarzyszą mu zawsze dwie piękne tancerki.

Koncerty obu gwiazd odbędą się podczas imprezy Disco Stars Live. To jedyna taka dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazd na środku morza. Publiczność najpierw rozgrzeje dwóch dj'ów. a potem na scenie pojawią się Piękni i Młodzi oraz SHYMI. Usłyszmy największe przeboje, a impreza potrwa do białego rana.

Następny dzień warto zacząć od podziwiania szwedzkiego wybrzeża z pokładu statku, a popołudnie od lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń! Wydarzenie zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką: Back to Disco. Będzie też możliwość spotkania artystami, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy Back to Disco, czyli spotkanie z tańcem i muzyką. Będzie też możliwość spotkania artystami, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

W cenie od 189 zł na osobę:
● rejs promem,
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
● wieczorna impreza,
● rozrywka na statku podczas dnia,
● koncert gwiazd: Piękni i Młodzi oraz SHYMI - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stenaline.pl. Warto pamiętać, że rezerwacja biletów on-line jest tańsza o 40 zł.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.