Julia Formela na konsultacjach Reprezentacji Polski Kobiet U-15

wtorek, 20 lutego 2018 r., 09:47
fot. nadesłane

Zawodniczka drużyny Radunia Stężyca, Julia Formela uczestniczyła w konsultacjach reprezentacji Polski kobiet U-15. Zgrupowanie odbyło się w dniach 8-11 lutego w Grodzisku Wielkopolskim.

Julia Formela jest zawodniczką drużyny Raduni Stężyca z roczników 2005/06, której trenerem jest Robert Zbrzyzny. Uczy się w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy. Jest uczennicą siódmej klasy sportowej o profilu piłka nożna, którą prowadzi trener Ireneusz Stencel. Julia jest również uczestniczką programu "Piłkarska przyszłość z Lotosem". W dniach od 8 do 11 lutego piłkarka Raduni Stężycy przebywała w Grodzisku Wielkopolskim na konsultacjach szkoleniowych reprezentacji Polski kobiet u-15. Na zgrupowanie, razem z 23 innymi zawodniczkami powołała ją Patrycja Janowska, selekcjoner kadry od piętnastu lat.

Oprac. MD-Z
Info: Ireneusz Stencel

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.