Jedna osoba ranna w wypadku w Chwaszczynie

środa, 21 lutego 2018 r., 10:29
fot. nadesłane

47-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek w Chwaszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną szesnastą na ul. Oliwskiej w Chwaszczynie.

- Kierujący samochodem marki hyundai 63-latek jadąc w kierunku Gdańska nie zachował należytej ostrożności skręcając na lewo w prywatną posesję. W wyniku tego doszło do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki opel, którym kierował 48-letni mężczyzna - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła 47-letnia kobieta, która była pasażerką opla. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.