Szukasz swojego miejsca na ziemi? Znajdziesz je na Osiedlu Piękny Zakątek

czwartek, 22 lutego 2018 r., 09:20
fot. nadesłane

Osiedle Piękny Zakątek to rozwijający się, komfortowy kompleks mieszkalny położony w Bolesławowie pod Skarszewami. Nowoczesne, energooszczędne budynki z przestronnymi mieszkaniami to idealne miejsce dla osób w każdym wieku. Zakończył się II etap inwestycji, pozostało do sprzedaży jeszcze kilka mieszkań i garaży.

Malowniczo położone osiedle to wymarzone miejsce do mieszkania zarówno dla młodych rodzin, jak i osób starszych. Nowo powstający kompleks stworzono z myślą o młodych rodzicach, jak również potrzebach seniorów. Dwupiętrowe budynki wyposażone są w cichobieżne windy osobowe. W kondygnacji podziemnej przygotowano komórki lokatorskie, przechowalnie rowerów oraz pomieszczenia do fitnessu.

Na terenie osiedla, zlokalizowane zostaną garaże oraz miejsca parkingowe, do których można dojechać wewnątrzosiedlową, utwardzoną drogą. W bliskim sąsiedztwie budynków, powstanie przyjazny dzieciom plac zabaw. Z myślą o pozostałych mieszkańcach na terenie osiedla urządzona zostanie również infrastruktura do grillowania.

Inwestycja jest realizowana zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie w oparciu o technologie energooszczędne. Pierwszy obiekt oddano do użytku w grudniu 2016 roku, drugi został ukończony pod koniec października 2017 r. Wykonawca inwestycji to renomowana firma z wieloletnią tradycją - Oelrich Inwestycje.

Przestronne mieszkania mają powierzchnię od 45 do 75 m kw. Każde z nich wyposażone zostanie w bezobsługowy, dwufunkcyjny kocioł gazowy renomowanej firmy Buderus, obsługujący ogrzewanie podłogowe i ciepłą wodę użytkową. Mieszkańcy za indywidualne zużycie gazu, rozliczać się będą samodzielnie z dostawcą błękitnego paliwa, z firmą Bałtykgaz.

Co ważne, teren pod inwestycję jest własnością firmy Oelrich. Grunty te nie są obciążone hipoteką, co jest dodatkowym atutem i gwarantem bezpiecznego zakupu.

Drugi z kompleksu budynków ma zostać ukończony za kilka miesięcy. Sprzedaż lokali już rozpoczęto. Zostaną oddane w stanie deweloperskim.

W cenie mieszkania ujęto komórkę lokatorską do wyboru, naziemne miejsca parkingowe oraz ogródki dla mieszkań zlokalizowanych na parterze.

Osiedle Piękny Zakątek położone jest w Bolesławowie, w pobliżu centrum Skarszew. Znajduje się tuż przy ścieżce rowerowej prowadzącej nad jezioro Borówno Wielkie. W ciągu 10 minut spacerem można dotrzeć do najbliższego supermarketu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na stronie internetowej, gdzie możliwe jest również śledzenie postępów prac budowlanych - www.inwestycje.oelrich.pl i na facebooku.

Oelrich Inwestycje sp. z o.o.
Więckowy 118
83-250 Skarszewy
Sprzedaż mieszkań: 510 052 264
Szczegóły techniczne: 510 052 261

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.