Wzmożone kontrole policji na krajowej dwudziestce

środa, 21 lutego 2018 r., 11:27
fot. archiwum

Kierowcy, poruszający się drogą krajową nr 20 powinni w środę zachować szczególną ostrożność. Od środowego poranka do późnego wieczora na tej trasie policjanci prowadzą wzmożone kontrole prędkości.

W środę od godz. 6 na drodze krajowej nr 20 funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania. Na tej trasie będzie można spotkać większą liczbę patroli policyjnych, którzy kontrolować będą kierowców. Działania zakończą się o godz. 22.

- Kierowcy mogą spodziewać się kaskadowych badań prędkości. Będziemy surowo karać tych, którzy łamią przepisy drogowe - podkreśla Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Policjanci już zapowiadają kolejne kontrole na tej trasie, które odbędą się za tydzień, 28 lutego w godz. 6-22.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.