Przywłaszczył porfel z dokumentami. Grożą mu nawet trzy lata więzienia

piątek, 23 lutego 2018 r., 12:22
fot. archiwum/AL

Kara nawet trzech lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który w ubiegłym tygodniu dokonał przywłaszczenia cudzego portfela z dokumentami. Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

Do zdarzania doszło 12 lutego na stacji paliw w Garczu.

- 43-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego dokonał przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 240 zł. Dzięki monitoringowi i zaangażowaniu kryminalnych udało się dokumenty, kartę bankomatową i portfel odzyskać - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Za przywłaszczenie portfela z dokumentami grozi mężczyźnie kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.