Kożyczkowo. VW Transporter wypadł z wiaduktu i spadł na torowisko

niedziela, 25 lutego 2018 r., 09:25
fot. internet/OSP Kożyczkowo

Kierujący busem trafił do szpitala po tym, jak stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z wiaduktu, a następnie spadł na torowisko. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Kożyczkowie.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały około godziny 19. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Transporterem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, przebił barierki na wiadukcie, a następnie spadł z kilku metrów na torowisko.

Kierujący pojazdem trafił do szpitala, ale na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Był trzeźwy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Kożyczkowo, OSP Miechucino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.