Bez prawa jazdy i z promilami

poniedziałek, 26 lutego 2018 r., 11:00
fot. archiwum

W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich - obywatel Mołdawii, był nie tylko nietrzeźwy, ale również nie posiadał prawa jazdy.

W nocy z soboty na niedzielę o godz. 1.35 w Stężycy na ul. Jana III Sobieskiego policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Mołdawii, który kierował volkswagenem golfem, badanie wskazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie policjanci zatrzymali w niedzielę o godz. 9.20 w Mściszewicach. 45-letni mężczyzna kierował dacią doker, a badanie wykazało, że miał w organizmie około 0,5 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.