Borucino. Pożar w kotłowni - trzy osoby poszkodowane

wtorek, 27 lutego 2018 r., 02:10
fot. AL

Trzy osoby podtruły się dymem wskutek pożaru, do którego doszło w Borucinie. Jedna z nich już trafiła do szpitala, kolejne dwie oczekują na zespół ratownictwa medycznego. Ogień pojawił się tam w kotłowni jednego z budynków mieszkalnych. Z pożarem walczą cztery zastępy strażaków, w tym z JRG Kartuzy, OSP Kamienica Szlachecka oraz OSP Stężyca.

Zgłoszenie o pożarze w Borucinie (gm. Stężyca) dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał w nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 1. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że źródło pożaru zlokalizowane jest w kotłowni. Zadymieniu uległy też inne pomieszczenia budynku mieszkalnego.

Wskutek pożaru trzech domowników podtruło się dymem.

Działania na miejscu zdarzenia wciąż trwają, a uczestniczą w nich strażacy z OSP Kamienica Szlachecka, OSP Stężyca oraz dwa zastępy z JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.