Straż Miejska zaprasza na bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet

czwartek, 1 marca 2018 r., 11:59
fot. archiwum

Już po raz drugi mieszkanki Kartuz i okolic będą miały okazję zgłębić tajniki podstaw samoobrony. Z okazji Dnia Kobiet Straż Miejska zaprasza w sobotę na bezpłatne warsztaty z samoobrony kobiet.

Bezpłatne warsztaty z samoobrony to propozycja na spędzenie najbliższej soboty i uczczenie w ten sposób przypadającego 8 marca Dnia Kobiet. Organizacja zajęć to pomysł kartuskiej straży miejskiej. Zajęcia mają zachęcić panie do aktywności fizycznej.

Warsztaty poprowadzi instruktor z grupy Krav Maga Pomorze.

Zajęcia odbędą się w sobotę, 3 marca w godz. 10-14 w hali sportowej przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach. Zgłoszenia przyjmowane są na specjalnie do tego przygotowanych formularzach - znaleźć je można tutaj, do piątku 2 marca 2018 r. Szczegóły pod nr tel. 58 680 09 86.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.