Idealne wanny i kabiny prysznicowe - sprawdź ofertę firmy Krispol Łazienki

niedziela, 4 marca 2018 r., 11:35
fot. nadesłane

Wanna bądź kabina prysznicowa to współcześnie serce każdej łazienki. Zarówno jedno, jak i drugie powinno nie tylko prezentować się stylowo, ale być też funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Krispol Łazienki ma w swojej ofercie szeroką gamę nowoczesnych wanien i kabin prysznicowych, które nadadzą unikalny charakter każdej łazience. Sprawdź szczegóły.

Kąpiel to dziś wyjątkowy moment, w którym możemy się zrelaksować po całym dniu. Pozwala na chwilę zapomnieć o stresach minionego dnia i nabrać sił przed kolejnym, dlatego też tak ważne jest miejsce, w którym bierzemy kąpiel bądź prysznic. Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór zarówno wanien, jak i różnego typu kabin prysznicowych. I jedne, i drugie, mogą nadać naszej łazience szczególny charakter - będą prezentować się stylowo, elegancko i nowocześnie, a przy tym będą funkcjonalne, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu oraz w utrzymaniu.

Olbrzymi wybór zarówno designerskich, jak i bardziej klasycznych, wanien oraz kabin prysznicowych ma w swojej ofercie Krispol Łazienki. Pracujący tam eksperci pomogą w doborze idealnego rozwiązania do Waszej łazienki. Dziś na rynku znaleźć możemy wanny wolnostojące i pod zabudowę, okrągłe, owalne, narożne i prostokątne. Wybierając idealną wannę należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak - jej wielkość, materiał, z którego jest wykonana.

Na przestrzeni lat zmieniły się też trendy w projektowaniu kabin prysznicowych. Wybór jest dziś naprawdę szeroki. Krispol Łazienki oferuje kabiny najlepszych polskich i europejskich producentów. Znajdziesz tu zarówno klasyczne rozwiązania, jak i bardziej nowoczesne, efektowne. Dostosowane zarówno do małych wnętrz, jak i nieco większych. Olbrzymi wachlarz propozycji sprawia, że każdy znajdzie tu dla siebie idealną kabinę nie tylko wolnostojące, czy narożne, ale również typu walk-in. W Krispolu dobierzesz też idealne baterie natryskowe, czy popularne w ostatnich latach tzw. deszczownice.

Krispol Łazienki to firma, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Ma w swojej ofercie ogromny wybór płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej. Znajdziesz tam również stylowe i funkcjonalne meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe oraz piękne lustra. Krispol oferuje również grzejniki łazienkowe, farby oraz chemię budowlaną. To jedyna w województwie firma, która jest dystrybutorem wysokiej jakość fińskich farb dekoracyjnych marki Teknos.

Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Na życzenie klientów pracownicy firmy mogą również dokonać darmowego pomiaru łazienki. Krispol współpracuje z firmami wykonawczymi, developerami oraz biurami architektonicznymi. Co więcej klienci mogą również liczyć na darmowy transport zakupionych materiałów.

Krispol ma w ofercie wanny takich producentów jak:

- Kaldewei
- Ravon
- Massi
- Ravak
- Novellini
- Laufen
- Roca
- Excellent

Kabiny prysznicowe:

- Ideal Standard
- Koło
- San Swiss
- Novellini
- Radaway
- Roca
- Huppe
- Exelent

Odwiedź profil firmy na facebooku - www.facebook.com/PPHU.krispollazienki

Krispol Łazienki
ul. Węglowa 1, 83-300 Kartuzy
biuro@krispollazienki.pl
tel. 058 681-24-29 lub 058 685-40-37
Godziny otwarcia:
pn. - pt. 9 -17
sob. 9 -14

www.krispollazi

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.