Kartuzy. Zderzenie passata z polo

poniedziałek, 5 marca 2018 r., 11:01
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na ulicy Wzgórze Wolności w Kartuzach. VW Passat zderzył się z VW Polo.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30 na drodze wojewódzkiej w Kartuzach. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Passatem jadąc w kierunku Sierakowic podjął manewr skrętu w lewo, wymuszając tym samym pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku centrum Kartuz VW Polo, którym kierowała kobieta. W konsekwencji doszło do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów.

Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia ruch na docinku, na którym doszło do kolizji, odbywał się wahadłowo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.