Sierakowice. 55-latka przygniotła tokarka. Zmarł w szpitalu

poniedziałek, 5 marca 2018 r., 12:46
fot. archiwum

W sobotę w Sierakowicach doszło do tragicznego w skutkach nieszczęśliwego wypadku. Maszyna przygniotła 55-letniego mężczyznę. Zmarł po przetransportowaniu do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek, tuż przed godz. 9 na prywatnej posesji w Sierakowicach.

- 55-letni mężczyzna na terenie prywatnej posesji ustawiał wspólnie z córką maszynę do toczenia metalu. Podczas przesuwania urządzenie przewróciło się i przygniotło mężczyznę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 55-latka przetransportowano do szpitala, jednak wskutek obrażeń zmarł - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać funkcjonariusze z posterunku w Sierakowicach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.